Regał LOLLY

06/L Zapytaj o dostępność.

2130,00pln

Nieregularny w formie, stabilny regał _LOLLY z 7 półkami różnej wielkości i głębokości (w tym 2 zamykanymi - okucia marki BLUM). Zróżnicowana bryła i bukowe nóżki nadają meblowi lekkości. Jest to mebel nie tylko wyjątkowo atrakcyjny wizualnie, ale również bardzo funkcjonalny - może być dostawiony zarówno do biurka, komody, zagłówka łóżka jak i szafy (w tym ostatnim przypadku po odkręceniu 2 wystających półeczek). Dzięki tej funkcji można wielokrotnie, w zależności od potrzeb, w łatwy sposób zmieniać aranżację pokoju.

Produkt został stworzony zgodnie z normami europejskimi i posiada ŚWIADECTWO BEZPIECZEŃSTWA I WYTRZYMAŁOŚCI. Dokument możesz zobaczyć tutaj ►

Regał występuje w 3 wersjach kolorystycznych dopasowanych do linii kolorystycznych LOLLY: zielonej, pomarańczowej i morskiej.
Przed zamówieniem sprawdź kolory. Więcej dowiesz się tutaj ►

Materiał: drewno + MDF (Nogi: buk. Korpus i podstawa: płyta stolarska 3-warstwowa lite drewno, lakierowana na kolor. Fronty: lakierowany MDF)

Wymiary (szer. x wys. x gł.): 67,5-113,5 x 115-125,5 x 25 cm.

Cena obejmuje montaż - regał dostarczany jest do Klienta złożony.

Koszty transportu znajdziesz tutaj ►
Meble dziecięce i młodzieżowe MROOM dostarczamy do Państwa złożone i własnym transportem (drobne przesyłki wyjątkowo dostarczamy za pośrednictwem kuriera), dlatego nie ma znaczenia, czy miejscem Państwa zamieszkania jest Poznań, Warszawa, Bydgoszcz, Gdańsk, Wrocław czy Kraków... - terenem naszego działania jest cała Polska.

Więcej o marce MROOM ►
 

Zagłówek do łóżka LOLLY Zagłówek do łóżka LOLLY

Zagłówek do łóżka LOLLY z 2 dużymi, częciowo zamykanymi półkami.

1335,00 zł
Komoda LOLLY Komoda LOLLY

Funkcjonalna komoda, wyposażona w 3 szuflady oraz zamykaną szafkę z 2 półkami.

3200,00 zł
Szafa LOLLY Szafa LOLLY

Pojemna, lecz lekka w formie szafa na bukowych nóżkach.

3400,00 zł