UWAGA!!! KONKURS!!! Urządzamy Wnętrze Roku!Zapraszamy do udziału w konkursie!

26.04.2017 MROOM i urzadzamy.pl

Miło nam poinformować, że objęliśmy patronatem (w kategorii pokój dziecka) konkurs dla projektantów i architektów organizowany przez urzadzamy.pl

Do wygrania wiele wspaniałych nagród, a najlepsze realizacje zostaną opublikowane w magazynach "M jak Mieszkanie", "Dobre Wnętrze" i "Moje Mieszkanie"! Nagrody otrzyma również najbardziej zaangażowana publiczność.

Czas trwania konkursu: 10 kwietnia – 30 października 2017 roku. Wyniki zostaną opublikowane na stronie konkursowej, a także ogłoszone podczas uroczystej Gali, w dniu 22 listopada 2017 roku.
 
Zróbcie ładne zdjęcia swoich realizacji i koniecznie weźcie udział w konkursie! Zapraszamy!!!

 


Zobacz meble Volleybox w swoim mieszkaniu!

14.10.2016 MROOM Meble dla dzieci i młodzieży

Znacie aplikację Intiaro? Polecamy!!!

Dzięki tej aplikacji możecie sprawdzić jak meble dziecięce i młodzieżowe MROOM będą wyglądać w Waszym domu. Umeblujcie wirtualnie swoje mieszkanie meblami z kolekcji Volleybox, by przekonać się jak pięknie się u Was zaprezentują! Aplikacja dostępna na urządzenia mobline z systemem iOS oraz Android. Kliknijcie na zdjęcie i zobaczcie film jak działa Intiaro.

 


Spanie z głową w chmurach?

20.09.2016 Archimania.pl

Łóżko piętrowe to marzenie niemal każdego dziecka, ale niestety często wzbudza obawy rodziców – zajmuje dużo miejsca, jest dziecinne i nie będzie co z nim później zrobić, co będzie jak dziecko spadnie… Twardo stąpając po ziemi będziemy jednak namawiać młodych rodziców, by rozważyli możliwość spania dziecka z głową w chmurach...