Meble ze sklejki FAM FARA na www.e-mroom.plMeble FAM FARA w ofercie naszego sklepu!

01.08.2018 www.e-mroom.pl

Oferta naszego sklepu www.e-mroom.pl została poszerzona o kolekcję mebli młodzieżowych ze sklejki od FAM FARA. Z przyjemnością będziemy sprzedawać te świetnie zaprojektowane i pięknie wykonane meble z drewna dla dzieci i młodzieży. Tak jak my, FAM FARA przykłada wagę do szczegółu i wysokiej jakości. Dlatego jesteśmy pewni, że kolekcja obejmująca łożko, biurka, krzesła, szafę oraz fantastyczne kubiki, z których można tworzyć dowolnej wielkości i funkcjonalności, modułowe regały spotka się z uznaniem naszych klientów.  

Meble ze sklejki to nowość w ofercie sklepu internetowego MROOM. Wierzymy, że tak jak nas, urzekną Państwa śliczne paseczki na krawędziach, lekkość, natura i staranne wykończenie tych mebli. Na podkreślenie zasługuje też uniwersalne wzornictwo, które idealnie sprawdzi się w pokojach dziecięcych, jak i młodzieżowych, w pokoju dla dziewczynki i dla chłopca, a także we wszystkich innych wnętrzach w stylu skandynawskim.

 

 


 

UWAGA!!! KONKURS!!! Urządzamy Wnętrze Roku!Zapraszamy do udziału w konkursie!

26.04.2017 MROOM i urzadzamy.pl

Miło nam poinformować, że objęliśmy patronatem (w kategorii pokój dziecka) konkurs dla projektantów i architektów organizowany przez urzadzamy.pl

Do wygrania wiele wspaniałych nagród, a najlepsze realizacje zostaną opublikowane w magazynach "M jak Mieszkanie", "Dobre Wnętrze" i "Moje Mieszkanie"! Nagrody otrzyma również najbardziej zaangażowana publiczność.

Czas trwania konkursu: 10 kwietnia – 30 października 2017 roku. Wyniki zostaną opublikowane na stronie konkursowej, a także ogłoszone podczas uroczystej Gali, w dniu 22 listopada 2017 roku.
 
Zróbcie ładne zdjęcia swoich realizacji i koniecznie weźcie udział w konkursie! Zapraszamy!!!

 

 


 

Zobacz meble Volleybox w swoim mieszkaniu!

14.10.2016 MROOM Meble dla dzieci i młodzieży

Znacie aplikację Intiaro? Polecamy!!!

Dzięki tej aplikacji możecie sprawdzić jak meble dziecięce i młodzieżowe MROOM będą wyglądać w Waszym domu. Umeblujcie wirtualnie swoje mieszkanie meblami z kolekcji Volleybox, by przekonać się jak pięknie się u Was zaprezentują! Aplikacja dostępna na urządzenia mobline z systemem iOS oraz Android. Kliknijcie na zdjęcie i zobaczcie film jak działa Intiaro.

 

 


 

Spanie z głową w chmurach?

20.09.2016 Archimania.pl

Łóżko piętrowe to marzenie niemal każdego dziecka, ale niestety często wzbudza obawy rodziców – zajmuje dużo miejsca, jest dziecinne i nie będzie co z nim później zrobić, co będzie jak dziecko spadnie… Twardo stąpając po ziemi będziemy jednak namawiać młodych rodziców, by rozważyli możliwość spania dziecka z głową w chmurach...