Mamy na uwadze bezpieczeństwo dzieci. Pamiętamy, że to suma szczegółów tworzy całość, dlatego wielką wagę przykładamy do jakości każdego elementu naszych mebelków dla dzieci. Taka strategia pozwala nam na zaoferowanie produktów najwyższej klasy – trwałych, estetycznych i bezpiecznych.

_ materiał

Wszystkie meble MROOM zostały wykonane z drewna – dębu, buku, 3-warstwowej płyty stolarskiej typu lite drewno. Niektóre zawierają dodatki MDF.

_ okucia

Meble MROOM zostały wyposażone w najwyższej jakości, długowieczne okucia marki Blum.

_ certyfikaty i atesty

Wszystkie produkty marki MROOM stworzono z najwyższej jakości produktów cechujących się niezbędnymi certyfikatami i atestami, dzięki którym można je wykorzystywać do produkcji mebli dziecięcych.

 

_ bezpieczeństwo i wytrzymałość

Począwszy od momentu projektowania, poprzez etap konstrukcyjny i produkcję, meble MROOM są tworzone zgodnie z obowiązującymi normami europejskimi. Każda z kolekcji odznacza się świadectwem bezpieczeństwa i wytrzymałości.

_ zabezpieczenie przed przewracaniem

Meble wysokie, typu szafy i regały wyposażone zostały w zestaw montażowy zabezpieczający mebel przed przewróceniem.

_ bezpieczne lakiery

Wszystkie lakiery wykorzystywane do produkcji posiadają certyfikaty bezpieczeństwa.

Jakość odzwierciedla się w poczuciu satysfakcji Klienta, dlatego dbamy o nią w każdym aspekcie. Meble dla dzieci MROOM dowozimy własnym transportem, odpowiednio zabezpieczone i złożone w zakładzie produkcyjnym. Duże meble (np. łóżko na antresoli) mogą dotrzeć w kilku elementach i zostaną złożone przez naszego serwisanta w Twoim domu. Dla wygody Kupujących meble dostarczamy również w soboty.

Koszt transportu, w zależności od wielkości zamówienia, waha się od 7-13% wartości zamówienia. U nas, im więcej zamawiasz, tym mniej płacisz za dostarczenie produktów!

W sytuacjach wyjątkowych, gdy zamówienie jest małe i dotyczy pojedynczych mebli drobnych (takich jak: łóżeczko dziecięce, krzesełko, box itp.), transport zostanie zrealizowany za pośrednictwem firmy kurierskiej.