"Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany"

 

„Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany” to motto, które towarzyszy nam nie tylko w pracy.

MROOM to firma rodzinna, która powstała w 2013 roku z zamiarem stworzenia i wprowadzenia na polski rynek mebli dziecięcych i młodzieżowych z drewna, w najwyższym standardzie.

Właściciele przygotowali się do tego zadania bardzo starannie, wykorzystując swoje wykształcenie, dotychczasowe doświadczenia biznesowe oraz rodzicielskie. Ich idee wprowadzali w życie doświadczeni projektanci i konstruktorzy meblarstwa.

Nie było to łatwe zadanie, gdyż poprzeczka była ustawiona bardzo wysoko. Meble musiały spełniać wiele warunków: miały służyć dzieciom jak najdłużej i się nie nudzić, być dostosowane do potrzeb dzieci na każdym etapie ich rozwoju, powinny być unisex i oczywiście wykonane perfekcyjnie (bez widoku śrub, brzydkich łączeń czy zbędnych nawierceń). Po wielu dyskusjach udało się wyodrębnić trzy linie mebli, a każda miała służyć zarówno niemowlętom, dzieciom w wieku przedszkolnym i szkolnym oraz młodzieży. Po ustaleniu kwestii estetycznych z designerem oraz funkcjonalno-jakościowych z konstruktorami, po stworzeniu wszystkich projektów, produkty przeszły w fazę prototypowania. Wszystkie meble znajdujące się w ofercie firmy zostały wyprodukowane i przetestowane, a na podstawie tego sprawdzianu wprowadzono do projektów niezbędne poprawki. Ostatnim etapem działań przed wprowadzeniem mebli do sprzedaży była sesja zdjęciowa oraz testy bezpieczeństwa i wytrzymałości, na które meble zostały wysłane do licencjonowanego laboratorium badania mebli. Wszystkie testy zakończyły się pomyślnie i meble dla dzieci i młodzieży MROOM otrzymały odpowiednie świadectwa. 

Produkcja mebli MROOM jest realizowana w 100% w Polsce, pod Poznaniem. Wysoka jakość naszych mebli jest wynikiem wykorzystywania nowoczesnych maszyn oraz pracy doświadczonych stolarzy, których żadna maszyna nie zastąpi :-)