Komoda LOLLY

05/L Na zamówienie. Termin realizacji 6-8 tygodni.

3200,00pln

Funkcjonalna, duża i niezwykle pojemna komoda LOLLY z 3 samodomykającymi się szufladami oraz zamykaną szafką z 2 półkami. Wyposażona w ukryte prowadnice marki Blum. Bukowe nóżki nadają meblowi lekkości i ułatwiają utrzymanie czystości pod meblem. Front górnej szuflady wykonany jest ze sklejki bukowej - paskowana struktura jej krawędzi dodaje meblowi niezwykłego uroku. Idealnie pasuje do niej regał LOLLY.

Produkt został stworzony zgodnie z normami europejskimi i posiada ŚWIADECTWO BEZPIECZEŃSTWA I WYTRZYMAŁOŚCI. Dokument możesz zobaczyć tutaj ►

Komoda występuje w 3 wersjach kolorystycznych dopasowanych do linii kolorystycznych LOLLY: zielonej, pomarańczowej i morskiej.
Przed zamówieniem sprawdź kolory. Więcej dowiesz się tutaj ►

Materiał: drewno + MDF (Nogi: buk. Korpus i postawa: płyta stolarska 3-warstwowa lite drewno, lakierowana na kolor. Front górnej szuflady: sklejka bukowa. Pozostałe fronty i półki: lakierowany MDF)

Wymiary (szer. x wys. x gł.): 130 x 90,5 x 50 cm.

Cena obejmuje montaż - komoda dostarczana jest do Klienta złożona.

Koszty transportu znajdziesz tutaj ►
Meble dziecięce i młodzieżowe MROOM dostarczamy do Państwa złożone i własnym transportem (drobne przesyłki wyjątkowo dostarczamy za pośrednictwem kuriera), dlatego nie ma znaczenia, czy miejscem Państwa zamieszkania jest Poznań, Warszawa, Bydgoszcz, Gdańsk, Wrocław czy Kraków... - terenem naszego działania jest cała Polska.

Więcej o marce MROOM ►

Komoda mała LOLLY Komoda mała LOLLY

Funkcjonalna komoda, wyposażona w 3 szuflady.

2460,00 zł