Zestaw TREEHOUSE - regał + szafa + biurko

05/T+08/T+09/T Na zamówienie. Termin realizacji 6-8 tygodni.

9450,00pln 10500,00 pln

Zestaw mebli MROOM z kolekcji TREEHOUSE.

W skład zestawu wchodzą:
- Lekki w formie, stabilny regał TREEHOUSE urzekający ukośnymi półkami, które rozchodzą się w różne strony jak gałęzie drzew. Ten regał jest niewątpliwą ozdobą każdego pokoju, nie tylko dziecięcego czy młodzieżowego. W zależności od potrzeb i pomysłów na aranżację wnętrza, regał można ustawić w pionie (będzie idealnie przylegał do boku łóżka piętrowego) lub w poziomie.
- Szafa - pojemny, niestandardowy mebel będący połączeniem szafy z komodą i regałem. Posiada 2 zamykane półki, 3 samodomykające się szuflady i 5 otwartych ukośnych półeczek. Wyposażona w okucia marki Blum (zawiasy, prowadnice). W razie potrzeby zwiększenia przestrzeni do przechowywania można dokupić do niej nadstawkę.
- Lekkie w formie, wygodne i bardzo funkcjonalne biurko szkolne TREEHOUSE z zamykaną szafką (2 półki), 2 szufladami i 2 otwartymi półkami z boku. Biurko TREEHOUSE wyposażone jest w okucia marki Blum.

Produkty zostały stworzone zgodnie z normami europejskimi i posiadają ŚWIADECTWO BEZPIECZEŃSTWA I WYTRZYMAŁOŚCI. Dokument możesz zobaczyć tutaj ►

Zestaw występuje w 4 wersjach kolorystycznych: zielonej, żółtej, niebieskiej oraz białej (na zdjęciu wersja biała). Do każdej wersji kolorystycznej można wybrać wybarwienie drewna: dąb naturalny lub barwiony (ciemny).
Przed zamówieniem sprawdź kolory. Więcej dowiesz się tutaj ►

Materiał:
Korpus, blat: płyta stolarska 3-warstwowa lite drewno, lakierowana lub fornirowana okleiną naturalną. Fronty, półki, szuflady: MDF lakierowany

Wymiary (szer. x wys. x gł.):
Regał: 120 x 181 x 27,4 cm
Szafa: 74 x 140 x 46 cm
Biurko: 120 x 70 x 70 cm

Cena obejmuje montaż. Meble dostarczamy do Klienta złożone.

Koszty transportu znajdziesz tutaj ►
Meble dziecięce i młodzieżowe MROOM dostarczamy do Państwa złożone i własnym transportem (drobne przesyłki wyjątkowo dostarczamy za pośrednictwem kuriera), dlatego nie ma znaczenia, czy miejscem Państwa zamieszkania jest Poznań, Warszawa, Bydgoszcz, Gdańsk, Wrocław czy Kraków... - terenem naszego działania jest cała Polska.

Więcej o marce MROOM ►

Ten produkt nie posiada przypisanych produktów polecanych