Zestaw LOLLY - łóżeczko + komoda + szafa

01/L+02/L+05/L+07/L Na zamówienie. Termin realizacji 6-8 tygodni.

7740,00pln 8600,00 pln

Zestaw mebli MROOM z kolekcji LOLLY.

W skład zestawu wchodzą:
- Łóżeczko LOLLY pod materac 70x140cm (materac nie jest w zestawie) z regulowaną wysokością dna łóżeczka (3 poziomy), wyjmowanymi 3 szczebelkami oraz zdejmowanym jednym długim bokiem, dzięki czemu łóżeczko może pełnić funkcję tapczanika i słuzyć dziecku do 3-4 roku życia.
- Przewijak na łóżeczko
- Duża, bardzo pojemna komoda LOLLY, z zamykanymi półkami i 3 szufladami
- Lekka w formie lecz niezwykle pojemna 2-drzwiowa szafa LOLLY z drążkiem wieszaki, 1 dużą, samodomykającą się szufladą i 4 półkami. Bukowe nóżki nadają meblowi lekkości i jednocześnie ułatwiają utrzymanie czystości pod meblem. Wyposażona w okucia marki Blum (zawiasy, prowadnice).
 

Produkty zostały stworzone zgodnie z normami europejskimi i posiadają ŚWIADECTWO BEZPIECZEŃSTWA I WYTRZYMAŁOŚCI. Dokument możesz zobaczyć tutaj ►

Meble występują w 3 wersjach kolorystycznych dopasowanych do linii kolorystycznych LOLLY: zielonej, pomarańczowej i morskiej.
Przed zamówieniem sprawdź kolory. Więcej dowiesz się tutaj ►

Materiał:
Łóżeczko: 100% drewno bukowe
Przewijak: 100% drewno (sklejka)
Komoda i szafa: drewno + MDF (Nogi: buk. Korpus i podstawa: płyta stolarska 3-warstwowa lite drewno, lakierowana na kolor. Półki, szuflady i fronty: lakierowany MDF)

Wymiary (szer. x wys. x gł.):
Łóżeczko: 144 x 84,6 x 76 cm
Przewijak: pod miękki materacyk 70x50cm (miękki przewijak nie wchodzi w skład zestawu)
Komoda: 130 x 90,5 x 50 cm
Szafa: 114 x 186,6 x 50 cm.

Cena obejmuje montaż - meble są dostarczane do Klienta złożone (gotowe do użytku).

Koszty transportu: ustalany indywidualnie.

Meble dziecięce i młodzieżowe MROOM dostarczamy do Państwa złożone i własnym transportem (drobne przesyłki wyjątkowo dostarczamy za pośrednictwem kuriera), dlatego nie ma znaczenia, czy miejscem Państwa zamieszkania jest Poznań, Warszawa, Bydgoszcz, Gdańsk, Wrocław czy Kraków... - terenem naszego działania jest cała Polska.

Więcej o marce MROOM ►

Ten produkt nie posiada przypisanych produktów polecanych