Regał TREEHOUSE

05/T Na zamówienie. Termin realizacji 6-8 tygodni.

3780,00pln

Lekki w formie, stabilny regał TREEHOUSE urzeka ukośnymi półkami, które rozchodzą się w różne strony jak gałęzie drzew. Ten regał jest niewątpliwą ozdobą każdego pokoju, nie tylko dziecięcego czy młodzieżowego. W zależności od potrzeb i pomysłów na aranżację wnętrza, regał można ustawić w pionie (będzie idealnie przylegał do boku łóżka piętrowego) lub w poziomie.

Produkt został stworzony zgodnie z normami europejskimi i posiada ŚWIADECTWO BEZPIECZEŃSTWA I WYTRZYMAŁOŚCI. Dokument możesz zobaczyć tutaj ►

Regał występuje w 4 wersjach kolorystycznych: zielonej, żółtej, niebieskiej oraz białej. Do każdej wersji kolorystycznej można wybrać wybarwienie drewna: dąb naturalny lub barwiony (ciemny).
Przed zamówieniem sprawdź kolory. Więcej dowiesz się tutaj ►

Materiał: 100% drewno (płyta stolarska 3-warstwowa lite drewno, fornir naturalny dębowy)

Wymiary (szer. x wys. x gł.): 120 x 181 x 27,4 cm.

Cena obejmuje montaż. Regał dostarczany do Klienta złożony.

Koszty transportu znajdziesz tutaj ►
Meble dziecięce i młodzieżowe MROOM dostarczamy do Państwa złożone i własnym transportem (drobne przesyłki wyjątkowo dostarczamy za pośrednictwem kuriera), dlatego nie ma znaczenia, czy miejscem Państwa zamieszkania jest Poznań, Warszawa, Bydgoszcz, Gdańsk, Wrocław czy Kraków... - terenem naszego działania jest cała Polska.

Więcej o marce MROOM ►

Ten produkt nie posiada przypisanych produktów polecanych